Pristatymas

1. NEMOKAMAS PREKIŲ ATSIĖMIMAS PARDUTOVĖJE 

nepriklausomai nuo užsakymo sumos, prekes galima atsiimti Kaune Laisvės al. 27, suderinus laiką, kreipiantis į mus telefonu: +37068963511 arba el. paštu: info@lakstingalairroze.com2. PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE PER  KURJERIŲ TARNYBĄ 

Prekės pristatomos Lietuvoje Jūsų nurodytu adresu.

Kai Jūsų užsakymas yra patvirtintas, jis bus paruoštas ir išsiųstas per 1 darbo dieną. Pristatymo kaina 4 Eur.


3. PREKIŲ PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTAMATUS

Apie pristatytą siuntinį būsite informuoti SMS žinute. Perkant iki 29 Eur, pristatymo kaina 2 Eur. O perkant už 29 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS.
Dėl tam tikrų, nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių, užsakymo išsiuntimas gali užtrukti, tokiu atveju būsite informuoti elektroniniu paštu.


Esant poreikiui prekių užsakymus galime pristatyti naudojant kitą siuntimo metodą, tiesiog susisiekite ir nurodykite tai el. paštu info@lakstingalairroze.com. 


Jeigu prekių nepavyksta pristatyti, prekės grąžinamos atgal į mūsų elektroninę parduotuvę, o tas pačias prekes siunčiant antrą kartą yra taikomas pakartotinas aukščiau nurodytas pristatymo mokestis. 


Užsakymo pristatymo metu privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui, privalote surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be papildomų pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga.