JUODASIS PENKTADIENIS! Lapkričio 27-28 dienomis! Visiems rūbams ir aksesuarams -20% nuolaida!

Pristatymas


1. NEMOKAMAS PREKIŲ ATSIĖMIMAS PARDUTOVĖJE 

Nepriklausomai nuo užsakymo sumos, prekes NEMOKAMAI tą pačią darbo dieną galima atsiimti Kaune Laisvės al. 27, suderinus laiką, kreipiantis į mus telefonu: +37068963511 arba el. paštu: info@lakstingalairroze.com


2. PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE PER OMNIVA KURJERIŲ TARNYBĄ 

Prekės pristatomos Lietuvoje Jūsų nurodytu adresu.

Kai Jūsų užsakymas yra patvirtintas, jis bus paruoštas ir išsiųstas per 1 darbo dieną. Pristatymo kaina 4 Eur, perkant už 100 Eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS


2. PREKIŲ PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTAMATUS

Siunta į terminalą pristatoma per 1-3 dienas po apmokėjimo. Apie pristatytą siuntinį būsite informuoti SMS žinute. Perkant daugiau už 10 Eur ir daugiau pristatymo kaina 0 Eur.Dėl tam tikrų, nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių, užsakymo išsiuntimas gali užtrukti, tokiu atveju būsite informuoti elektroniniu paštu.

Prekės pristatomos tik darbo dienomis. 

Prekių užsakymai pristatomi naudojant Omniva siuntų tarnybą ir visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, kainuoja 4 Eur. Pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja 15 Eur.

Esant poreikiui prekių užsakymus galime pristatyti naudojant kitą siuntimo metodą, tiesiog susisiekite ir nurodykite tai el. paštu info@lakstingalairroze.com. 


Jeigu prekių nepavyksta pristatyti, prekės grąžinamos atgal į mūsų elektroninę parduotuvę, o tas pačias prekes siunčiant antrą kartą yra taikomas pakartotinas aukščiau nurodytas pristatymo mokestis. 


Užsakymo pristatymo metu privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui, privalote surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be papildomų pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga.