McVERDI dryžuota suknelė su linu ir medvilne


Romantiška ir magiška, šiuolaikinė pasakos suknelės interpretacija! Rožinės ir auksinės spalvos juostelės, bei kerintis lininis ir medvilninis audinys. Viena nuostabiausių McVERDI pavasario-vasaros kolekcijos suknelių.

Danų kompanijos McVERDI jau visų laikų bestseleriu tapęs suknelės siluetas. Ši suknelė yra stebuklinga, ji tinka įvairaus sudėjimo ir ūgio moterims. Suknelės siluetas privertė daugybę moterų pasijausti moteriškomis ir laimingomis. Pasiūta iš nuostabaus struktūriško, kerinčios išvaizdos audinio.

Suknelė turi 3/4 rankoves, V formos iškirptę, šonines kišenes šoninėje. Kartu įeina ir to paties audinio diržas, kuriuo galite susijuosti suknelę ar susirišti plaukus.

Sudėtis: 76% linas, 23% medvilnė ir 1% elastanas. Audinys primena tailandietišką šilką, yra lengvas ir malonios struktūros. 

Galima skalbti žemoje temperatūroje ir naudojant tik rankų plovimo programą. Naudoti skalbimo maišelį. Nelyginti, geriausia leisti suknelei išdžiūti ant pakabos. Audinys specialiai sukurtas McVERDI Italijoje. Suknelė pasiūta Bulgarijoje.XS dydis: plotis per krūtinę 48 cm; ilgis per nugaros centrą 113 cm

S dydis: plotis per krūtinę 50 cm; ilgis per nugaros centrą 114 cm

M dydis: plotis per krūtinę 55 cm; ilgis per nugaros centrą 115 cm

L dydis: plotis per krūtinę 56 cm; ilgis per nugaros centrą 115 cm

329.00€
199.00€
Dydis: