McVERDI pieno spalvos vėjo neperpučiama striukė


Šis baltas paltas yra mūsų šio sezono favoritas! Su juo jausitės taip žiemiškai skaniai, pasiruošę apkabinti sniegą, bei nušviesti tamsųjį sezoną. 


Ilga McVerdi striukė kokono silueto, oversize tipo, suteikia ekstravagancijos ir futuristiškumo. Striukė turi užtrauktuką ir metalines spaudes. Priekyje dvi didelės pridetinės kišenės.

Striukė turi išorinį audinį, kurį sudaro 46% medvilnė ir 54% poliesteris. Gera savybė yra ta, kad didelis kiekis medvilnės, striukei leidžia kvėpuoti. Išorinis audinys yra lengvas ir minkštas. Viduje esanti dangą yra atspari vėjui ir vandeniui. Pamušalas- 100% medvilnė

Šis žiemos rūbas turi izoliacinę medžiagą (tarpinę) "Thinsulate". Ši medžiaga susideda iš nedidelių mikropluoštų, kurie gali išlaikyti kūno šilumą. Savo termoizoliacinėmis savybėmis lenkianti ančių pūkus, tačiau nesugerianti drėgmės, greitai džiūvanti ir sulaikanti šilumą. "Thinsulate" laikui bėgant nesusiploja ir nepraranda savo savybių, todėl ją dažnai naudoją slidininkų kostiumuose.

Striukę galima švelniai skalbti skalbyklėje, tačiau tai turėtų būti daroma labai retai. Gamintojas rekomenduoja švelnią plovimo programą, neutralius ploviklius ir centrifūgą.


1 dydis: tinka nešiojančioms 38 - 40 dydžius

2 dydis: 40 - 44 dydžius

3 dydis: 46 - 50 dydžius

535.00€
428.00€
Dydis: